Ženski odbojkaški klub Partizan Hrvatski akademski odbojkaški klub Rijeka Ženski odbojkaški klub Split 1700 Ženski odbojkaški klub Vojvodina Ženski odbojkaški klub Crvena zvezda Ženski odbojkaški klub Dinamo Pančevo 1973 Odbojkaški klub TENT Odbojkaški klub Budvanska rivijera Budva Odbojkaški klub Radnički Beograd Ženski odbojkaški klub Spartak Subotica Odbojkaški klub Poštar Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost Odbojkaški klub Vizura Ženski odbojkaški klub Ub Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018 Ženski odbojkaški klub Železničar Lajkovac Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018 (maschile) Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019 (maschile) Hrvatski…
i akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018 (femminile) Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019 (femminile) Odbojkaški klub Partizan Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019 Odbojkaški klub Crvena zvezda Odbojkaški klub Radnički Kragujevac Odbojkaški klub Jedinstvo Užice Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost (maschile) Hrvatski akademski odbojkaški klub Mlados
t (femminile) Ženski odbojkaški klub Jedinstvo Stara Pazova Tamara Rakić Odbojkaški klub Budućnost Podgorica Federazione pallavolistica della Croazia Olga Raonić Nina Rosić Odbojkaški klub Vojvodina Slađana Erić Coppa di Jugoslavia (pallavolo maschile) Odbojkaški klub Marina Kaštela Campionato serbo-montenegrino di pallavolo femminile Danijela Anđelić Milija Mrdak Supercoppa serba 2013 (pallavolo femminile) Supercoppa serba 2016 (pallavolo femminile) Coppa di Croazia (pallavolo femminile) Coppa di Bosnia ed Erzegovina (pallavolo maschile) Federazione pallavolistica della Serbia Federazione pallavolistica d
Hrvatski akademski odbojkaški klub Rijeka
Ženski odbojkaški klub Split 1700
Ženski odbojkaški klub Vojvodina
Ženski odbojkaški klub Crvena zvezda
Ženski odbojkaški klub Dinamo Pančevo 1973
Odbojkaški klub TENT
Odbojkaški klub Budvanska rivijera Budva
Odbojkaški klub Radnički Beograd
Ženski odbojkaški klub Spartak Subotica
Odbojkaški klub Poštar
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost
Odbojkaški klub Vizura
Ženski odbojkaški klub Ub
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018
Ženski odbojkaški klub Železničar Lajkovac
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018 (maschile)
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019 (maschile)
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2017-2018 (femminile)
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019 (femminile)
Odbojkaški klub Partizan
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost 2018-2019
Odbojkaški klub Crvena zvezda
Odbojkaški klub Radnički Kragujevac
Odbojkaški klub Jedinstvo Užice
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost (maschile)
Hrvatski akademski odbojkaški klub Mladost (femminile)
Ženski odbojkaški klub Jedinstvo Stara Pazova
Tamara Rakić
Odbojkaški klub Budućnost Podgorica
Federazione pallavolistica della Croazia
Olga Raonić
Nina Rosić
Odbojkaški klub Vojvodina
Slađana Erić
Coppa di Jugoslavia (pallavolo maschile)
Odbojkaški klub Marina Kaštela
Campionato serbo-montenegrino di pallavolo femminile
Danijela Anđelić
Milija Mrdak